Eray Yapı Hakkında

Eray Yapı İnşaat Kimdir?

Eray Yapı kimdir diye merak ediyorsanız, istediğiniz cevabı internette alamayacağınızı bilin. Çünkü bu firma her türlü gizli kapaklı iş yapan bir inşaatlık firmasıdır. Sahibi Kemal Eray’dır.

Eray yapı hakkında bulacağınız tek adres bilgisi şöyledir (Tabi hala faaliyet gösteriyorsa):

ERAY YAPI – ERAY HUZUR KENT YAPI İNŞAAT DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. (Kemal Eray) Yakacık Yeni Mah. Samandıra Cad. 12 Kartal, İstanbul

Açarlarsa telefonları: 0216 452 90 14

Bu firma daha çok samandıra, ortadağ, yakacık gibi Kartal ilçesinin kıyı mahallelerrinde inşaat yapmaktadır. En son Eray Yapı Maltepe ‘de Cevizli mahallesinde Abdi Kesimal adlı bir şahısla ortak inşaat yapmıştır. Abdi Kesimal adlı şahıs öğrendik ki eski belediye çalışanıymış. Abdi Kesimal denen şahsın Maltepe belediyesinde ve büyükşehir belediyesinde kirli ilişkileri olduğu için bu maltepede yeni bir projeye başlamışlardır. Yoksa Eray Yapı maltepe’de inşaat yapacak kapasitede bir firma değildir. Yakacık, samandıra, ortadağ semtlerinde iş yapabilen, yaparken de kimleri nasıl mağdur ettikleri buradaki insanlar tarafından çok iyi bilinen haksız kazanç sağlayan dolandırıcı bir firmadır.

Bu sitenin amacı bu inşaat firmasının mağdur ettiği kişilerin şikayetlerini herkese duyurarak başka mağduriyetlerin önüne geçmektir.

Kendileri her ne kadar gizli kapaklı iş yapsa da karanlık bağlantıları olsa da eninde sonunda mağdurların ahını ödeyeceklerdir. Bu firmada işlerin ön planında ve arka planında farklı kişiler vardır dikkat edin. Bu adamlarla ticaret yapmayın zira alırken de verirken de bir yerde mağdur olacaksınız emin olun.

Arkalarında evini arsasını satmak zorunda kalan, alırken ne aldığını sonradan anlayan onlarca mağdur bırakmışlardır. Eray Yapı Maltepe Cevizli ‘deki inşaat projeleri ile buna devam etmekteddirler.

Başa dön tuşu