Eray Yapı

Eray Yapı ve Yaptığı Daireler!..

Eray yapı‘nın Maltepe‘deki 11 katlı inşaatına bakalım dedik gittik. Her daire birbirinden farklı mı olur. Vallahi billahi öyle. 1,2 ve 3.katın sağ tarafındaki daireler büyük, karşısındaki daireler küçük. 3.kattan yukarıdakiler 80 metrekareye sığdırılmış bildiğiniz kutu. Banyoları birbirinden farklı. Bir dairenin banyosu diğerinin 2 katı büyüklükte. Saçma sapan birşey çıkmış ortaya.

Sorduk neden böyle?

3.kattaki daire arsa sahibine özel yapılmış. Ya kardeşim 1, 2 ve 3.daireyi özel yapmak için nasıl bir şekle sokmuşsun binayı öyle. Diğer daireleri çöp etmişsin. Hiç mi akıl yok sizde.

Böyle çarpık bir bina görmedim, dengesi yok, depreme karşı güven de vermiyor. Sağı solu birbirinden farklı olan bina olası bir sarsıntıda bir tarafa göçer. Böyle bina mı olur.

Yukarıdaki kutu gibi daireleri kim alır!.. Yatak odaları kolondan dolayı girintili çıkıntılı nasıl sığsın yatak. Hadi sığdırdın arkadaki boşluklara ne koyacak satin alan adam. Yapsana alttaki ilk 3 daire gibi dörtgen.

Sahibi kim dedik bu inşaatın. Kemal Eray diye biriymiş. Herhalde yeni öğrenmiş inşaat yapmayı tam bir acemi işi çıkmış ortaya.

Kapalı otoparkı da yokmuş!.. Kardeşim nereye park edecek arabasını daire alacak kişi.

Hiçbir inşaatlarında kapalı otopark yapmıyorlarmış. Yüksek yüksek binaları yapıp satıp kaçacaksın. Senden sonra yansın dünya kafasındasın. O binada 20 daire var arabasını nereye  koyacak  o darieyi alan Allah’a kalmış.

Kısaca koca bina dikmişsiniz ilk 3 daire dışında hepsi çöp. Eray yapı inşaat gibiler inşaat firmasıyım diye geçiniyor. Bunlar vurkaçcı…. Bugün varlar yarın yoklar.  

Muhammed Toprak

Diğer şikayetler için https://erayyapi.org

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu