Eray Yapı

Eray Yapı’da Su Tesisatı Sorunları

Ocak ayında Eray Yapı inşaat firmasından sıfır olarak satın alıp oturduğumuz dairede ilk oturduğumuz zamandan itibaren sürekli su kaçağı sorunları oluyor ve iki buçuk yıl geçmesine rağmen halen sorunlar ortaya çıkıyor.

İlk olarak normal banyo ve ebeveyn banyosunda yukarı kattan, dairemize Su Kaçağı oldu. Sular damla damla değil, çeşmeden akarcasına geliyordu. Anladık ki Eray Yapı inşaat firması su giderlerinde hatalı bağlantı yapmış. 2 yıl önce sorun bir ara çözülmüştü ama şimdi yine başladı.

Diğer bir sorunda her iki banyoda düş bataryasının olduğu yerden şu kaçağı oldu. Bataryalar sökülüp tesisatın çıkış kısmı tamamen yıkılıp tekrar düzeltildi. Yanlış ve ucuz malzeme kullanıldığı tespit edildi. Yöneticimizin bize verdiği bilgiye göre binada bulunan 20 dairenin yarısına yakınında aynı sorunlar varmış. Eray Yapı satarken allayıp pulladı. Zaten banyoların anormal boyutta küçük olmasından tesisat ile ilgili bir sorun olacağını anlamalıydım. Küçüklüğü yetmezmiş gibi sürekli su tesisatı sorunlarının çıkması, tamirat esnasında yapılan gürültüler herkesi rahatsız etmiş durumda. Eray Yapı’dan şikayetçiyim.

Bu şikayetimizi yayınlarsanız sevinirim.

Ayşe Aydın

Diğer şikayetler için https://erayyapi.org

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu