Eray Yapı

Eray Yapı’dan Daire Almayı Düşünenler Okusun!..

Merhaba bu siteyi yeni gördüm bir çift laf da ben etmek istedim. Okuyan bizim yaşadıklarımızı yaşamasın mağdur olmasın en azından.

Efendim Eray yapı yakacıkta faaliyet gösteren yapı malzemeleri tedarikçiliğinden inşaatçılığa geçmiş tam bir paragöz inşaat firmasıdır. Sadece yakacıkta 1-2 tane inşaat var. Bir de garibanlardan onca arsa toplayıp size inşaat yapacağız diye senelerdir onları kira da vermeden bekletiyorlar. Son olarak Eray Yapı Maltepe’de bir inşaat yapmışlar. Gittim gördüm binanın sağı ve solundaki daireler farklı. İlk 3 katı da üst kattaki dairelerden farklı!.. Evet yanlış okumuyorsunuz. Gidin görün ne demek istediğimi anlayın. Tam bir hilkat garibesi bina yapmışlar. Dışarıdan bir şeye benziyor sanıyorlar ama dairelerin içi tam bir fiyasko.

Yüksek yüksek binaları yapıp tüm daireleri satıp kaçarlar bunlar. O dairelerde daha sonra su, elektrik tesisatı sorunları ile uğraşır durursunuz bizim gibi. Hiçbir binalarında kapalı otopark yoktur. Yollara park edersiniz.

Verdikleri sözlerin hepsi havadadır tutmazlar. Bize de şuyu var buyu var daha şunu yapacağız bunu yapacağız diye neler neler söylererek sattılar. Sonra bir dünya sorunla karşılaştık ama geç oldu sorunlarımızla baş başa kaldık.

Binaları çarpıktır. Bir tarafındaki daireler diğer tarafından farklıdır, daireleri gördüğünüzde ne dediğimi anlarsınız. Böyle bir bina olası depremde denege sorunu yaşar bir tarafa yatma olasılığı var. İşin ehli inşaat mühendisi tanıdıklarınız varsa anlarsınız ne demek istediğimi. Ben de sonradan öğrendim maalesef.

Benden sonra yansın dünya zihnine sahipler bunlar. Eray yapıdan daire almak mı daha sonra bir çok sorunla karşılaşmak istemiyorsanız arkanıza bile bakmadan kaçın!

Cüneyt Güven

Diğer şikayetler için https://erayyapi.org

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu