Eray Yapı

Eray Yapının Otopark Yalanı

Merhaba

Ben de mağdurum. Eray Yapı’nın maltepe’deki inşaatından aldığım daire için otopark var dediler önce. Daireyi aldıktan sonra öğrendim ki aslında otopark yokmuş.

Satan şerefsiz şahsa başta sormuştum kapalı veya açık otopark var mı diye. Bana kapalı otopark yok ama açık otopark var dedi. Sonra öğrendik ki açık otopark da yokmuş. Eray yapı hiç bir inşaatında otopark yapmazmış zaten.

Binanın önündeki alan için bize burası açık otopark deyip sattılar Bir de gördük ki bina önündeki o alandan belediyenin yolu geçiyormuş orası binanın mülkiyetinde değilmiş. 22 dairelik altında dükkan olan binanın otoparkı yok şaka gibi. Alan adamlar da benim gibi satıyor dairelerini zaten.

Resmen insanları aldatıyorlar kandırıyorlar göz göre göre. Ben de sonradan satıp kurtardım zararımı. 70 metrekare daireye 110 metrekare diyorlar. Otoparkı olmayan 22 dairelik bina yapıyorlar. Belediyenin toprağını gösterip burası açık otopark diyorlar.

Bu şerefsizlerden uzak durun!.. Yetkililer de bu yazılanları okur da bunların daha fazla insanı kandırmasına müsaade etmez.

Tarık Gökmen

Diğer şikayetler için https://erayyapi.org

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu